Sõidukid Avaleht Finantseerimine Koostööpartnerid Kindlustus KKK Kontakt
Finantseerimine

Sõidukite ostmiseks saate taotleda liisingut Nemm Auto või muude liisingufirmade vahendusel.
Enne otsustamist soovitame tutvuda krediidilepingu tingimustega ning konsulteerida asjatundjatega.

Loe lisaks:

 • Vastutustundlik laenamine
 • Lepingueelne teave
 • Tarbijakrediidi teabeleht
 • Lepingueelsed hoiatused
 • Liisingu taotluse blankett - Täida online taotlus

 • Arvuta liisingmakse

 • Liisingukalkulaator

 • Nemm Auto liising

  Nemm Auto pakub liisingut järgmistel tingimustel:
 • Sissemakse alates 10% sõiduki hinnast
 • Intressmäär alates 10% aastas
 • Lepingutasu 15 Eur/kuu

 • Nemm Auto pakub sõiduki omandamiseks liisingut eraisikutele ja firmadele. Liisinguga saate soetada sõiduki, mille netohind on vahemikus 1000 eurot kuni 40 000 eurot. Krediidilepingu kestus on 6 kuni 36 kuud. Nemm Auto pakub Teile fikseeritud intressimääraga liisingut. Lepingutasu on jagatud lepingu kehtivuse peale ning maksab 15 eurot kuus. Nemm Auto juhindub laenamisel vastutustundliku laenamise põhimõttest.

  Esimese osamakse suurus sõltub konkreetsest ostetavast sõidukist, kuid see peab olema vähemalt 10 % sõiduki müügihinnast. Esimese osamaksena võib Nemm Auto aktsepteerida ka teie olemasolevat sõidukit, kui sõiduki hinnas saadakse kokkuleppele.

  Sõiduk jääb liisinguperioodi lõpuni Nemm Auto nimele. Teie ja Teie poolt märgitud isikud vormistatakse sõiduki tehnilisse passi vastutavateks kasutajateks.

  Juhul, kui liisingu jääk on 7000 eurot või enam, on kohustuslik sõlmida liisingulepingu kestuse ajaks kaskokindlustus.

  Liisingu taotlemine

  Liisingu taotlemiseks tuleb Teil esitada taotlus Nemm Auto esinduses, mille alusel viib Nemm Auto esindaja läbi taotleja krediidivõimelisuse hindamise. Selleks peate esitama isikut tõendava dokumendi ning informatsiooni viimase kolme kuu sissetulekute ja kohustuste kohta, et arvutada võimalik vastutustundlik laenumakse.

  Nemm Autol on õigus küsida Teie pangakonto väljavõtet ning muid kulusid ja tulusid tõendavaid dokumente Teie krediidivõimelisuse hindamiseks. Nemm Auto aktsepteerib ka Soome palgatõendit ja pangakontode väljavõtet. Liisingut ei väljastata, kui Teie krediidivõimelisus ei ole Nemm Auto hinnangul piisav liisingumaksete tasumiseks.

  Tasumine ja krediidi kulukuse määr

  Esimene sissemakse tuleb tasuda lepingu sõlmimise päeval. Ülejäänud liisingumaksed tuleb tasuda igakuiselt Nemm Auto poolt esitatud arvete alusel. Iga konkreetse järelmaksu aastane krediidi kulukuse määr sõltub järelmaksu tingimustest ning see tehakse teile teatavaks enne liisingulepingu sõlmimist.

  Näiteks kui Te ostate järelmaksuga sõiduki, mille netohind on 5000 eurot ja esimene sissemakse on 10 % sõiduki netohinnast ehk 500 eurot, on igakuiseks osamakseks 24 kuulise järelmaksuperioodi korral on 233,19 eurot. 24 kuuga maksate kokku 5596,56 eurot, mis hõlmab 736,56 eurot intressi fikseeritud intressimääraga 15 % ning 360 eurot lepingutasu. Krediidi kulukuse määr on sellisel juhul 26,4054 % aastas.

  Aitame Teid liisinguga seotud toimingute teostamise juures. Meie kaudu on võimalik saada liisingfirmade pakkumisi. Erinevate liisingutingimustega saate tutvuda külastades meie koostööpartnerite Swedbank Liising ja Unicredit Leasing kodulehti.